SCENA ODK

Osiedlowy Dom Kultury S.M."Kociewie" ul.Reymonta 1

REPERTUAR

PAŹDZIERNIK 2019

04.X.2019, godzina 19.00:

Spektakl muzyczny “Zawołać po imieniu”- teatralizowany koncert poświęcony pamięci ofiar zamordowanych w Lesie Szpęgawskim.

11.X.2019, godzina 19.00:

Monodram „Lusia, Lusieńka” - opowieść o sile człowieka,o kruchości tego, co wydaje się nienaruszalne, o nadludzkiej sile zwykłego człowieka, o odwadze trwania i cudzie przetrwania... o miłości. Wykonanie Monika Janeczek – Toporowska absolwentka PWST w Warszawie.

25.X.2019, godzina 19.00:

Piosenki Marka Grechuty pt. “Godzina miłowania”. Recital Zosi Juszczyk z towarzyszeniem Teatru Kuźnia Bracka i muzyków związanych z kuźnią.

LISTOPAD 2019

8.XI.2019, godzina 19.00:

Monodram „Lusia, Lusieńka” - opowieść o sile człowieka,o kruchości tego, co wydaje się nienaruszalne, o nadludzkiej sile zwykłego człowieka, o odwadze trwania i cudzie przetrwania... o miłości. Wykonanie Monika Janeczek – Toporowska absolwentka PWST w Warszawie.

15.XI.2019, godzina 19.00:

Recital “Pieśni Tadeusza Nowaka” - pieśni z muzyką Marka Grechuty i Radka Ciecholewskiego zaśpiewa Zosia Dębińska – laureatka konkursu na recital “Wieczorne nastroje”- w Kwidzynie.

29.XI.2019, godzina 19.00:

Piosenki Marka Grechuty pt. “Godzina miłowania”. Recital Zosi Juszczyk z towarzyszeniem Teatru Kuźnia Bracka i muzyków związanych z kuźnią.

GRUDZIEŃ 2019

13.XII.2019, godzina 19.00:

Monodram pt. “Moskwa Pietuszki”. Radosław Ciecholewski; wykonawca spektaklu, absolwent Studia Teatralnego TM w Gdyni; będzie przewodnikiem po wcieleniach głównego bohatera, które - zatopione w oparach alkoholu - ukazują zatarte granice między filozofią, kulturą, polityką.W tym karykaturalnym świecie, Homo viator niesie swój krzyż w poszukiwaniu równowagi między sercem a umysłem – między szarą rzeczywistością a zatraconym humanizmem.

20.XII.2019, godzina 19.00:

Kolędowanie po kuźnianemu “Wspólne śpiewanie kolęd”. Od 15 lat spotykamy się z naszymi widzami, wspólnie śpiewamy kolędy, śpiewamy nasze interpretacje pastorałek i kolęd

SCENA ODK to odnowione miejsce w Starogardzie Gdańskim z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, promujące głównie sztukę teatralną i muzykę. Znajduje się w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Kociewie” w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Reymonta 1. Scena jest zaprojektowana przez specjalistę od aranżacji scen teatralnych. Cechuje się odpowiednią wysokością, kolorem oraz posiada profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie.

Ideą udoskonalenia tej sceny przez gospodarzy; przy wydatnym udziale specjalisty aranżacji scen teatralnych; była chęć posiadania komfortowej, wartościowej przestrzeni dla utalentowanych osób - utalentowanych teatralnie, muzycznie oraz w każdy inny sposób dający się zaprezentować na deskach naszej sceny.

ODK jako placówka S.M."Kociewie" jest finansowana przez członków Spółdzielni Mieszkaniowej "Kociewie". To tej grupie należą się podziękowania za finansowanie przestrzeni kulturalnej.

ODK razem z patronem artystycznym dba o poziom granych przedstawień teatralnych dla lokalnej społeczności.

 

Gospodarzem SCENY ODK jest Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Kociewie". Patronat artystyczny objęło Stowarzyszenie Działań Teatralnych - Teatr "Kuźnia Bracka". Patronat medialny objęły: Verizane, 24starogard.pl, Dzień Dobry Starogard.

 

Repertuar SCENY ODK jest ustalany z półrocznym wyprzedzeniem. Jeśli zespół muzyczny / teatralny chce się zaprezentować na deskach SCENY ODK - zapraszamy do kontaktu (tel. 507-826-210) i omówienia warunków współpracy!

 

ADRES:

 

Osiedlowy Dom Kultury

ul. Reymonta 1

Starogard Gdański

tel. 58 56 289 40

tel. 507-826-210 (menager SCENY ODK)

WAŻNE!

Spektakle rozpoczynają się w piątki punktualnie o godzinie 19.00. Z uwagi na uszanowanie osób występujących i pozostałych widzów pamiętajcie aby przybyć na czas.. Z tego też względu osób spóźnionych nie wpuszczamy na salę po rozpoczęciu spektaklu.

PATRONAT ARTYSTYCZNY:
Teatr Kuźnia Bracka
PATRONAT MEDIALNY:

SCENA ODK

Osiedlowy Dom Kultury S.M."Kociewie" ul.Reymonta 1

© 2015 ODK

  • Wix Facebook page
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now